Condominio Splendor Thermas
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Kindvriendelijk Speelzaal | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Condominio Splendor Thermas Caldas Novas villa ligt binnen 7 minuten te voet van het diRoma Acqua Park en biedt gasten een bubbelbad voor extra ontspanning.
Dit vakantiehuis is binnen 2 km afstand van het Serra Verde Winkelcentrum en op een paar stappen verwijderd van Museu de Cera Caldas Novas gelegen. Een van de andere bezienswaardigheden in de buurt is Liberty Square, binnen 5 minuten lopen.
Restaurante Hotel Roma serveert gerechten uit Zuid-Amerikaanse keuken en ligt op 250 meter loopafstand. De dichtstbijzijnde luchthaven bij Condominio Splendor Thermas villa is Caldas Novas, op 5 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Condominio Splendor Thermas villa?
DiRoma Acqua Park en Liberty Square behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Condominio Splendor Thermas villa. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Condominio Splendor Thermas villa?
Gasten van Condominio Splendor Thermas villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Condominio Splendor Thermas villa van de luchthaven Caldas Novas?
Condominio Splendor Thermas villa ligt op 10 minuten rijden van de luchthaven Caldas Novas. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Condominio Splendor Thermas villa?
Gasten van Condominio Splendor Thermas villa kunnen eten in Restaurante Hotel Roma restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat dit vakantiehuis toe?
Dit vakantiehuis accepteert betalingsmethoden zoals American Express, Visa en Diners Club. - ❓
Welke diensten biedt deze villa aan zijn gasten?
Deze villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keuken in Condominio Splendor Thermas villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Condominio Splendor Thermas villa. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij het vakantiehuis waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.